Kreativní art klub

Kontaktujte nás

Kryptonite Art Klub

Jak zajistit, aby děti ovládaly angličtinu na vysoké úrovni bez toho, aniž by si vůbec všimly, že se zrovna učí? K tomu je ideální náš Kryptonite Art klub. Věříme, že kreativita je jedním ze základních předpokladů pro to, aby bylo vaše dítě v životě úspěšné a šťastné. Aby přišlo na to, co ho baví a co chce v životě dělat. Být kreativní ovšem vyžaduje trénink, změnu způsobu myšlení a přístupu k činnostem. Kryptonite Art Klub je pro děti, které chtějí tvořit a zároveň se dál vzdělávat v angličtině.

 

O kreativním klubu

Co je hlavním cílem klubu?

Hlavním cílem je rozvoj anglického jazyka formou kreativity, fantazie, podpora myšlení dětí s ohledem na životní prostředí. Zaměřujeme se na jemnou i hrubou motoriku, samostatnou tvůrčí práci, reflexi a podporujeme sebevědomí dětí. Bonusem je snadné zapamatování slovíček a slovních obratů.

Na co jsou lekce zaměřené?

Lekce jsou přizpůsobeny danému ročnímu období, svátkům a dalším významným událostem. Výstupem je vždy tématický výrobek. Jedná se vždy o krásná a originální díla, která vytvoří pouze vaše dítě.

Co budou děti v klubu dělat?

Naučíme děti rozvíjet dovednosti různými řemeslnými, výtvarnými a netradičními technikami. Cíleně se zaměříme na využití přírodních materiálů. Společně budeme malovat i kreslit, vyrábět řemeslné a rukodělné výrobky, vnímat barvy a materiály, vyzkoušíme si návrhářství či recyklaci.

Jak vybíráme lektory?

Lektoři vždy respektují osobnost dětí a milým přístupem je vedou k pěkným výsledkům, které můžete každý týden obdivovat.

Kontakt

Kontakt pro rodiče a lektory

KLÁRA KALAVAK

kontaktní osoba
 

Kontakt pro školy a partnery

Daniela Vávrová

ředitelka
office@kecklub.cz