Anglická konverzace pro děti

Přihlaš se

Anglický klub Kryptonite Online

Kryptonite english online je špičkový vzdělávací systém, který vám umožní učit se angličtinu kdykoliv a kdekoliv.

O anglickém klubu online

Proč angličtina online?

S naším globálním jazykovým nástrojem budete na nejlepší cestě stát se prvotřídními světovými občany. Můžeme spojit všechny hranice od Itálie, Německa přes Čínu i Afriku. Naši profesionální učitelé jsou připraveni poskytnout vám, vašim dětem, vašim rodičům vysoce efektivní výuku a jedinečný zážitek z učení.

Jaké jsou výhody angličtiny online?

S globálními výzvami od nemocí po občanské nepokoje jsme připraveni poskytnout vám profesionální špičkový systém výuky, který vás připraví na další tisíciletí. Vzdělávání online nabízí všechny výhody studia z pohodlí domova nebo na služební cestě. Jedinou nutností je připojení k internetu. Učte se v jakýkoliv den a hodinu, třeba i každý den.

Jak to funguje?

S našimi prvotřídními platformami jsou možné domácí úkoly, kvízy, cvičení a interaktivní materiály. Vzdělávání je klíčové a my v KEC se nenecháme ničím zastavit. Budeme vás motivovat a kontrolovat, ale i bavit a chválit.  Používáme různé nástroje, abychom se vyhnuli jakémukoliv možnému rušení. Veškeré informace, včetně pokynů k nastavení obdržíte emailem pro bezproblémový vstup.

Kec online je opravdu vždy online.

Jak se zaregistruji?

Registrace probíhá výhradně přes náš rezervační systém http://kec.webooker.eu/.

Mohu vidět ukázku?

Ano, podívejte se prosím na naše následující videa.

Anglický klub Kryptonite v ZŠ

Kryptonite English Club (KEC) je kroužek anglické konverzace na základních školách. Anglický klub rozvíjí komunikační dovednosti dětí v neformálním prostředí a jeho cílem je osvojit si cizí jazyk a získat správnou výslovnost.

O anglickém klubu ve školách

Pro jak staré děti je klub určený?

Klub je vhodný pro děti od 0. ročníku do 9. třídy. Na každé škole je vypsáno několik kategorií podle věku. Kroužky jsou přizpůsobené znalostem dětí.

Jak probíhá hodina?

Jedná se o intenzivní formu výuky s užitím jazyka při hrách, aktivitách a soutěžích. Simulujeme přirozené pokyny a reakce. Motivujeme a vytváříme pozitivní vztah k angličtině, lektor pomáhá s prací na domácích úkolech z AJ. Klub tráví některé lekce i venku. Veškerá komunikace a činnosti jsou v anglickém jazyce (konverzace, úkoly, hry).

Kolik stojí hodina?

Hodina stojí 110 Kč a trvá 50 min. Kurzy vypisujeme na pololetí a počet hodin se mění podle počtu státních svátků atd.

Kolik je dětí ve skupince?

Minimální počet dětí ve skupině je 6 a maximální počet je 15.

Jak vybíráme lektory?

Lektoři jsou většinou rodilí mluvčí nebo lidé s perfektní angličtinou. Neméně důležitým faktorem je jejich vztah k dětem a umění je zaujmout a motivovat. Zkušenost s výukou dětí je podmínkou a lektoři jsou také proškoleni a pravidelně sledováni. V průběhu pololetí se dětem na několik málo lekcí změní lektor. Důvodem je, aby byly děti seznámené s různými přízvuky rodilých mluvčí.

Jaké materiály používáme?

Pro děti do 4. tříd využíváme vlastní materiály. Máme mnoho společenských her, bingo, pexeso a další. S dětmi od 5. třídy (někdy již dříve) používáme časopis RaR (každý student obdrží vlastní kopii, se kterou se poté pracuje). Cena za materiály je započítána v pololetním kurzovném.

Rozvrh a registrace

Jak se zaregistruji?

Registrace probíhá výhradně přes náš rezervační systém https://kec.webooker.eu/.

Kde najdu rozvrh?

Rozvrh naleznete v rezervačním systému na horní liště. V rozvrhu si můžete vybrat k zobrazení pouze svou školu (v kurzech se vám zobrazují kurzy na všech ZŠ).

Co je třeba udělat pro první registraci v systému webooker?

  1. Vytvořte si uživatele (sebe) a přihlaste se.
  2. Vytvořte studenta (své dítě).
  3. Jděte do záložky rozvrh (na horní liště). Vyberte správný šk. rok a záložku vaší školy. Poté vám vyjedou v rozvrhu všechny kurzy vypsané pro dané pololetí. Stačí najet na ten, který se vám líbí, a již uvidíte možnost pro vaše dítě/studenta.
  4. Po přihlášení vám přijde ihned email o registraci vč. faktury, která je v příloze emailu. Uchovejte si svůj přihlašovací email!

Praktické informace

Jak se dítě dostane na kroužek a zpět?

Vždy spolupracujeme s družinou a děti jsou vyzvedávány a vraceny do družiny. Pokud děti již do družiny nechodí, tak přicházejí a odcházejí samy.

Jak si můžete hodinu nahradit?

Ceny jsou nastaveny na hodinu tak nízko, že s náhradními hodinami nepočítáme.  V rámci školy a pokud je volné místo (což vidíte sami v rez. systému) je možné nahradit hodinu v jiný den a jinou dobu (ve skupince, která je k tomu vhodná).

Jak vynechané hodiny omlouvat?

Doporučujeme hodiny omlouvat v rezervačním systému. Omluva jde do kopie i lektorovi a díky tomu ví, s kolika dětmi může počítat. Také tím umožnujete náhradu dětem z jiných kurzů.

Je možné navštěvovat klub z jiné školy?

Jestli chcete klub u vás ve škole, tak nám napište a my pro to uděláme vše, co je v našich silách. V případě, že je v klubu na ZŠ, kam byste chtěli chodit, volné místo a souhlasí i ředitel školy (musíte se nás na to zeptat), tak je to možné! Vždy se ale u nás informujte.

Anglický klub Kryptonite v MŠ

Kryptonite English Club (KEC) je kroužek angličtiny na mateřských školkách. Anglický klub při MŠ rozvíjí komunikační dovednosti dětí přímo v prostředí školky. Cílem je správné seznámení s jazykem a s jeho výslovností.

O anglickém klubu ve školkách

Pro jak staré děti je klub určený?

Klub je vhodný pro děti od 3-6 let. Na každé školce je vypsán 1 nebo více kurzů, dle časových možností školky. Preferujeme výuku v dopoledních hodinách, kdy jsou děti soustředěné (např. 1x týdně v rámci času vyhrazeném pro dopolední procházky, jelikož dokážeme vést výuku i venku).

Jak probíhá hodina?

Jedná se o intenzivní formu výuky s užitím jazyka při hrách, aktivitách a soutěžích. Simulujeme přirozené pokyny a reakce. Motivujeme a vytváříme pozitivní vztah k angličtině. Komunikace a činnosti jsou v anglickém jazyce (konverzace, úkoly, hry).

Kolik stojí hodina?

Hodina stojí 95 Kč a trvá 45 min. Kurzy vypisujeme na pololetí a počet hodin se mění podle počtu státních svátků atd.

Kolik je dětí ve skupince?

Minimální počet dětí ve skupině je 10.

Jak vybíráme lektory?

Lektoři jsou většinou rodilí mluvčí nebo lidé s perfektní angličtinou. Neméně důležitým faktorem je jejich vztah k dětem a umění je zaujmout a motivovat. Naši lektoři musí být „quick on their feet“, a to i doslova :). Zkušenost s výukou dětí je podmínkou a lektoři jsou také proškoleni a pravidelně sledováni.

Jaké materiály používáme?

Pro děti předškolního věku využíváme vlastní materiály. Máme vlastní unikátní učebnice,  mnoho společenských her, pexeso, pohybové hry, říkanky, písničky a další. Cena za materiály je započítána v pololetním kurzovném.

Zapojené školky

Tým lektorů

Arnaud Degroux

Hlavní lektor klubu, učitel na ZŠ, školitel. Belgičan, žijící v ČR. Personalistika.

Illian Ambrosio

Kanadaň se zkušeností vývoje a tvorby edukativních hraček.  Spisovatel a ilustrátor dětských knížek.

Nigel Foster

Pochází z UK, žije v Čechách. Bývalý voják z povolání, který zjistil, že ho výuka dětí opravdu naplňuje.

Megan Whitman

Megan je Kanaďanka žijící v Praze. Má zkušenosti s výukou angličtiny v Asii a miluje práci s  dětmi. Do třídy přináší kreativitu a nadšení.

Rehuel "Ray" Combrinck

Ray se narodil v Jižní Africe a vyrostl v Kanadě. Bývalý ředitel školy a zkušený učitel, miluje svou kariéru v práci s dětmi.

David Pierce

David je původem z Austrálie. Je instruktorem lyžování a horolezectví. Hraje na hudební nástroje. Výuka angličtiny ho moc baví a mezi dětmi je velmi oblíbený.

Klára Kalavak

Maminka 4 dětí, bývalá stewardka s perfektní angličtinou. V KECu má na starosti finální podobu materiálů do výuky a dohlíží na dodržování kvality výuky.

Kontakt

Kontakt pro rodiče a lektory

KLÁRA KALAVAK

kontaktní osoba
 

Kontakt pro školy a partnery

Daniela Vávrová

ředitelka
office@kecklub.cz