Kryptonite Party Club

Kryptonite party club

 

Plánujete oslavovat narozeniny, školní vyznamenání, dětský den, sportovní úspěchy, povýšení, garden party nebo cokoli jiného spolu s přáteli, s rodinou. Vyzkoušejte, jak jednoduchá může být organizace, aby měla vaše událost mimořádný úspěch. Přenechte starosti s tímto slavnostním dnem nám!

 

O KRYPTONITE PARTY CLUB

Na co se vaše děti mohou těšit?

 Zajistíme pestrý program plný zábavy, kreativity, smíchu. Máme připravené nejen hry a soutěže na dětskou oslavu, ale spoustu další zábavy – vyrábění, tvoření, stavění z kostek Lego a mnoho dalšího. Přizpůsobíme program na míru Vašim přáním, aby oslava byla nezapomenutelným zážitkem.

Pro kolik osob?

Nemáme žádné omezení. Party zajistíme pro 10 i 50 osob. Od 2 do 5 hodin. Kdekoliv, kde si přejete mít tu nejlepší party. Doma, na zahradě, v dětském koutku, ve škole nebo  v přírodě. Vždy připravujeme program na míru Vašich přání. 

Co Vám můžeme nabídnout?

Tématické párty pro kluky, tématické párty pro holky, rozeslání a tisk narozeninových pozvánek, zajistíme originální domácí narozeninový dort dle Vašeho přání, vnitřní i venkovní párty, česky i anglicky mluvícího lektora, individuální přístup. Děti si užijí nezapomenutelný den a Vy si můžete v klidu popovídat s ostatními rodiči, odpočinout si a  nebo se aktivně zapojit.

Kde získám cenovou nabídku?

Každá oslava je plně přizpůsobena Vašim přáním – od základních balíčků po náročné klienty. Našim studentům poskytujeme jedinečnou slevu ve výši 10% z ceny oslavy. Více informací na office@kecklub.cz

Kontakt

Kontakt pro rodiče a lektory

KLÁRA KALAVAK

kontaktní osoba
info@kecklub.cz

Kontakt pro školy a partnery

Daniela Vávrová

ředitelka
office@kecklub.cz